593199

Родина першого заступника прокурора Закарпатської області здає "Правому сектору" офісне приміщення, в центрі Ужгорода, тому місцеве прокуратура не може забезпечити об'єктивне розслідування подій у Мукачевому.

Про це на своєму сайті написав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, який свого часу очолював Закарпатську ОДА, передає Корупція.Інфо

"Двоповерхова будівля площею понад тисячу квадратних метрів розташована на вул.Собранецькій, 46 в Ужгороді, що за 100 метрів від будівлі облдержадміністрації. Фактично офісом володіє перший заступник прокурора області Іван Шимон, але юридично будівля оформлена на його матір – Шімон Василину Михайлівну 1958 року народження, котра мешкає в с.Данилово Хутського району (саме звідси родом 1-й зампрокурора)", — розповів Москаль.

За його словами, частина приміщення перероблена під мобілізаційний пункт "Правого сектора".

Окрім цього, Москаль звинуватив Шімона у корупції, мовляв, той контролює так звану "прокурорську касу" й займається її наповненням поборами, у тому числі з контрабандистів.

Керівництво прокуратури було прекрасно обізнане про арсенали незаконної зброї, якою володіє "Правий сектор", але замість того, щоб притягнути злочинців до відповідальності, здає їм приміщення. То про яку об’єктивність закарпатської прокуратури взагалі може йти мова в теперішній ситуації?
— додав Москаль.