Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Андрій Журжій не хоче сплачувати півтора мільйона гривень до держбюджету, а тому ініціював відставку голови ДФС Романа Насірова залишив свою посаду. Про це повідомив політолог Валентин Гладких, пише Корупція.Інфо

Він нагадав, що 12 грудня Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти Журжія за фактом можливого ухилення від сплати 1,5 млн. грн. до бюджету. За словами експерта, відповідну аналітичну записку до ГПУ подала саме Державна фіскальна служба.

Політолог наголосив, що у відповідь на дії ГПУ, нардеп звинуватив ДФС та Генпрокуратуру в упередженому ставленні до нього та зареєстрував 15 грудня у парламенті постанову, в якій вимагає,щоб керівник ДФС Насіров пішов зі своєї посади.

"Депутату знадобилося три дні для того, щоб дійти до висновку: можна не сплачувати півтора мільйона гривень податків, якщо відправити у відставку голову Державної фіскальної служби", – зазначив Гладких.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальні провадження на предмет ухилення від сплати податків стосовно шести народних депутатів. Справи були відкриті проти Андрій Журжія ("Самопоміч"), Нестора Шуфрича ("Опозиційний блок"), Руслана Демчака (БПП), Геннадія Бобова ("Відродження"), позафракційних Олександра Супруненка і В'ячеслава Константіновського.