Депутатка від фракції ‘‘Слуга народу’’ Ліза Богуцька прокоментувала останню похвалу нардепа ОПЗЖ Ілля Киви диктаторського режиму в Білорусі. Про це вона написала у своєму Фейсбук.

‘‘Кива розбушувався. Сказав, що коли “вони” прийдуть до влади, вчинять з інакодумцями так само, як Лукашенко. Мовляв, сядуть всі, але деякі будуть навіть розстріляні.’’

Богуцька пригадала Киві, що якби не Аваков, він би політиком не став.

‘‘І ось, що я подумала: адже “кандидат наук” злетів під патронатом Арсена Борисовича. З бухгалтера і пропарювально-промивного начальника – в магістри права і радники вищезгаданого міністра. Пам’ятайте, як Аваков його тріпав по загривку? З любов’ю. Мовляв, “Ех ти, дурачок мій відданий!”’’

Богуцька зазначила, що тепер Кива так само віддано служить Медведчуку та готовий молоти всяку пропутінську нісенітницю, аби бути корисним господареві. А також окреслила перспективи того, як діятиме Кива, якщо ОПЗЖ потерпить краху.

‘‘Так ось: якщо ОПЗЖ розпадеться, Медведчук втече, або того краще – Іллі у фракції відмовлять, Арсен Борисовичу знову пригріє Ківасіка? Тут або з проукраїнськістю Авакова щось не те, або кандидат наук – Штірліц. Адже неможливо, щоб серед двох ментальних близнюків один був відданий Україні, а інший – Путіну’’-підсумувала Богуцька.

Нагадаємо, нещодавно одіозний нардеп Верховної Ради від ОПЗЖ Ілля Кива похвалив режим Олександра Лукашенка і спецоперацію із затримання колишнього головного редактора Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича в Білорусі. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.