Український бізнесмен Дмитро Фірташ виставив на продаж особистий літак.
Так, оголошення про продаж Boeing BBJ2 розміщено на сайті авіаброкер Malmberg Aviaton. Відомо, що літак з бортовим номером D-AACM було випущено в 2010 році для групи компаній Group DF, які об’єднують активи Фірташа, передає Корупція.Інфо.


“По суті, це класичний Boeing 737, який повсюдно використовується авіакомпаніями під регулярні рейси”, – розповів Павло Захаров, керуючий директор Jet24.

За його словами, основна технічна відмінність полягає в тому, що можна встановити додаткові паливні баки, які можуть збільшити час польоту без посадки з 7 до 12 годин. Крім того, власник може повністю модифікувати салон під свої запити.

Популярне: “Вони ризикують запізнитися…”: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі стосовно “екстренної допомоги”

“У літаках, які перебувають у приватному користуванні, кількість сертифікованих місць обмежується дев’ятнадцятьма, при цьому простір в BBJ2 майже в два з половиною рази більше, ніж в класичних бізнес-джетах, а в хвостовій частині можна організувати повноцінну спальню з душем”, – додав Захаров.

Крім того наголошується, що такий же авіалайнер продає затриманий в Ніцці російський бізнесмен і сенатор Сулейман Керімов.