Леонід Кравчук зробив гучну заяву про Володимир Зеленського.

Я знаю, що таке бути президентом. Можу тільки поспівчувати Зеленському. Це безсонні ночі, постійна напруга, величезний обсяг інформації, необхідність приймати швидкі рішення. А тут він ще кроку не зробив, а під Офісом президента вже стоять намети. Ну можемо ми бути розумнішими?

Ви не зрозумієте почуття людини, за яку проголосувало 13,5 мільйона виборців, а якась група людей йому кричить, що він капітулянт. Однак після того, як вони зрозуміли, що жодного натяку на те, що Зеленський поступився національними інтересами, не було і немає, легко згорнули свої намети і пішли. І ніхто навіть не вибачився …

Ось ми з вами розмовляємо напередодні мого дня народження. 86 років – це чималий вік. Кажуть, солідний. Я часто згадую історію своєї родини, свої кроки від тоталітаризму і більшовизму до української незалежності, про те, як потрібно було ламати себе і переосмислювати світогляд. Скажу, що всіляке неточне, або непродумане, або – найголовніше! – те що не спирається на факти, дуже боляче ранить. Повірте. Не кожна людина здатна на таке не реагувати.

Тому я хотів би одного. Щоб президент в години «Х», в моменти історичних дій, коли від одного слова залежить, бути чи не бути, завжди відчував підтримку свого народу.