Кілька років тому актриса подарувала мамі дорогий подарунок: Porsche Panamera. За повідомленнями ЗМІ, авто Заворотнюк-старшої часто потрапляє під приціл камер відеоспостереження за різні порушення. Зараз у Валентини Борисівни накопичилося 332 штрафів.

Поки вони не оплачені, жінці загрожує термін.

«У травні цього року автомобіль був помічений в Москві на смузі для маршрутних таксі. Штраф в 3000 рублів не сплачено, і за законом можливе залучення власника за статтею 20.25 КоАП за ухилення від виконання адміністративного покарання. А це вже має на увазі арешт на строк до 15 діб. І таких неоплачені штрафів, за якими вийшли терміни і можливий арешт, у Валентини Борисівни ще дев’ять. Всі отримані в червні-липні цього року: десь автовласниця порушила правила паркування, десь занадто розігналася », – розповіло джерело.

До слова, мама Анастасії користується машиною дуже рідко. Раніше ею керувала Настя, тепер же за кермом часто бачать її чоловіка, фігуриста Петра Чернишова. Але, незважаючи на це, відповідати перед законом доведеться все ж 76-річній жінці, оскільки машина зареєстрована на її ім’я.