Рішень про виключення деяких нардепів з фракції “Слуга народу” поки немає, хоча загрозу видно у багатьох. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Богдан в інтерв’ю.

“Ми бачимо загрозу в багатьох людях. Але ми вважаємо, що поки нам вдається цю загрозу не робити критичною для існування. Поки немає рішень, що ми когось звільняємо з фракції. У нас є різні думки і є люди, які принципово з чим -то не згодні. Але фракція ефективна і голосує за всі поставлені перед Верховною Радою законопроекти “, – повідомив Богдан.

За словами Богдана, немає ніяких проблем з голосуванням у Верховній Раді, але буває відсутність голосів через “принципів”, хвороби або відрядження нардепів. При цьому він додав, що в цілому темпом роботи парламентарів не задоволений.

Зокрема, через те, що в перший день роботи Ради 29 серпня, планували прийняти 73 законопроектів, але не змогли, тому що вирішили розглядати всі проекти по повній процедурі. Богдан зазначив, що навіть за станом на кінець жовтня не всі з тих законопроектів прийнято.