На 82 році життя помер американський соул-співак Білл Уізерс, триразовий лауреат “Греммі” і автор хіта Is not No Sunshine – однієї з 500 найкращих пісень усіх часів за версією журналу Rolling Stone.

“Ми спустошені втратою нашого улюбленого, відданого чоловіка і батька <…> У цей важкий час ми молимося, щоб його музика створювала затишок і дарувала емоції шанувальникам, які знаходяться в оточенні рідних”, – цитує родину музиканта The Guardian. Як зазначає джерело, причиною смерті Уізерса стали проблеми з серцем.

Вперше професійно Білл Уізерс зайнявся музикою лише у віці 30 років. При цьому майбутня зірка соулу продовжував працювати на заводі “Боїнг” в Лос-Анджелесі. За роки кар’єри Уізерс тричі став лауреатом премії “Греммі” і ще чотири рази – її номінантом.

Найбільш відомими серед хітів музиканта стали згадана вище Is not No Sunshine (1971) та Lean on Me (1972), яка прозвучала у 2009 році на інавгурації 44-го президента США Барака Обами.

Нагадаємо, 2 квітня від ускладнень, викликаних вірусом Covid-19, помер видатний джазовий піаніст і педагог Елліс Марсаліс-молодший. У Новому Орлеані встановлять публічний меморіал зірки джазу.