74a52d6-mmh17

МЗС Нідерландів обіцяє відреагувати на інформацію про розміщену на сайті прокуратури карти України, на якій не відображено Крим, а також південну частину Одеської області.
Про це повідомляє посольство України в Нідерландах на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо з посиланням на Європейську правду

"Щойно Посол О.Горін мав розмову з Політичним директором МЗС Нідерландів Вімом Гейртсом, під час якої повідомив нідерландську сторону про відсутність Криму на мапі України в інфографіці, розміщеній у одній з новин на веб-сайті Прокуратури Нідерландів", – йдеться у повідомленні

"Політичний директор МЗС Нідерландів подякував за інформацію і запевнив, що МЗС Нідерландів зробить усе можливе з метою якнайскорішого виправлення "цієї прикрої помилки", – зазначили в посольстві.

Слід зазначити, что на сайті прокуратури Нідерландів наразі ця новина недоступна. Проте повідомлення у Twitter з некоректною інфографікою все ще залишається.
Як повідомлялося, прокуратура Нідерландів опублікувала інфографіку щодо ключових деталей розслідування катастрофи літака МН17, на якій зображена карта України без Криму та частини Одеської області.