Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що Тристороння контактна група не повинна змінювати майданчик переговорів у Мінську.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “Наш”.

“Ні. Поясню чому. І раніше коли ще не було COVID, були розмови – Астана, ще якісь міста називалися. Я думаю, що зміна локації не вплине на якість роботи”, – зауважив Разумков.

Окрім цього, він нагадав, що наразі всі переговори ТКГ відбуваються в режимі онлайн, тому немає причин змінювати місце.

“І алогічно сьогодні міняти місце, оскільки фактично місце зустрічі і так не є білоруським, або українським, або якоїсь іншої європейської держави”, – зауважив спікер.

Нагадаємо, 15 вересня президент України Володимир Зеленський заявив, що говорити про можливе перенесення переговорів ТКГ з Мінська наразі не на часі.

“З приводу перенесення засідань Тристоронньої контактної групи з Мінська до Австрії. Мені здається, що сьогодні через COVID-19 неважливо, де люди збираються, якщо є результат. Сьогодні ми працюємо у форматі онлайн, у відеоформаті ми зустрічаємось”, – заявив він.

Зеленський зазначив, що Австрія дуже підтримує Україну, в тому числі і щодо санкцій проти РФ, та Україна дуже вдячна за це, але питання про перенесення переговорів ТКГ з Мінська “зараз дуже рано обговорювати”.