д1

Вилучено 40 т вугілля
У Донецькій області Служба безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою провела спецоперацію з ліквідації незаконного видобутку вугілля в промислових масштабах. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція.Інфо.

"Поблизу селища Іллінка Мар'їнського району в півтора кілометровому кар'єрі глибиною понад 15 метрів затримано 40-тонний автомобіль з вугіллям, три великогабаритні вантажівки, бульдозер, два екскаватори і три легковика, а також арештовано склад паливо-мастильних матеріалів", – йдеться у повідомленні.  

Як зазначається, під час проведення обшуків в офісних приміщеннях на станції Сортувальна-Новоогородівка та центральній гірничо-збагачувальній фабриці міста Гірник вилучено бухгалтерську документацію, яка підтверджує постачання незаконно видобутого вугілля українським підприємствам.

д2

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.