віведення

Генеральний штаб Збройних сил України приступив до погодженням з ОБСЄ процесу відведення техніки.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив начальник прес-служби Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає Корупція Інфо

"З сьогоднішнього дня, 3 жовтня, розпочався сам процес відведення озброєнь калібром менше 100 мм. Процес почався з складання списків та узгодження їх з уповноваженими представниками місії ОБСЄ, тобто цей процес в даний час проходить…Ми все документуємо, питання відведення погоджуємо уповноваженими представниками ОБСЄ", – сказав він.

Раніше в самопроголошеної "Луганської народній республіці" заявили, що почали відведення озброєнь.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" заявив, що з 3 жовтня сили АТО почнуть відведення озброєнь калібром менше 100 мм на Донбасі.

29 вересня в Мінську тристороння контактна група за участю спеціального представника Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Мартіна Сайдика, представника України Леоніда Кучми і представника Росії Азамата Кульмухаметова підписала угоду про відвід озброєнь калібром менше 100 мм.

А 30 вересня "глави" "Донецької та Луганської народних республік" ("ДНР"/"ЛНР") Олександр Захарченко та Ігор Плотницький також підписали цю угоду. Відвід озброєнь має розпочатися по закінченню двох діб тиші, тобто 3 жовтня.