Новина про блокування ВКонтакте, Яндекс, Однокласники та Mail.Ru в Україні стала найбільш обговорюваною новиною за останній тиждень. Думки розділилися на два табори. Одні вважають, що це правильний хід і заблокувати російські сайти треба було вже давно. Інші не розуміють, навіщо взагалі потрібне блокування російських соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, сервісів Яндекса та Mail.Ru, – передає Корупція Інфо

Популярне: Не виспався? Парубій ТАКЕ сказав про Верховну Раду, що важко помістити в голові


Українські користувачі почали масово шукати як обійти блокування ВКонтакте, Яндекс, Однокласники та Mail.Ru на компьтерах і на смартфонах та планшетах. Всі ці способи досить доступні і прості.
В месенджері від творця ВКонтакте Павла Дурова з'явився ще один простий спосіб для читання стрічки ВКонтакте. Бот @telefeedbot вміє читати новинну стрічку соціальної мережі ВКонтакте.
Для того, щоб в Telegram приходили новини від публічних сторінок ВКонтакте, необхідно знайти в месенджері бота @telefeedbot та надіслати посилання на цю сторінку. Плюсом такого рішення перед RSS-рідер є те, що бот повністю витягує вміст повідомлення, що дає можливість читати статті, дивитися фотографії і відео прямо в Telegram.
Мінусом такого рішення є відсутність можливості читання новин від закритих спільнот або людей. І якщо більшість спільнот ВКонтакте все-таки відкриті і це обмеження не створить особливих проблем, то відсутність новин від друзів робить такий варіант читання стрічки ВКонтакте корисним не для всіх.