Спікер Верховної Ради Андрій Парубій наполягає, що парламент працює ефективно. Про це він заявив журналістам в кулуарах Ради в п'ятницю, передає Корупція.Інфо

Популярне: ВАЖЛИВО!!! Микола Томенко зробив гучну заяву, ці слова просто обпікають

«Ви говорите, вчора завалили одну постанову, вчора було прийнято 9 законів в цілому і дві основи. Наведу вам приклад, парламент Німеччини за рік приймає до ста законів. Український парламент приймає багато рішень, зазвичай є ті, що і не прийняті, але це нормальний законодавчий процес », – зазначив він.

На уточнення, чому у п'ятницю опівдні в залі практично немає депутатів Парубій відповів, що пропонує змінити порядок роботи у п'ятницю.

«Це закономірно, що коли депутати відбули годину питань до уряду, і знають, що буде зачитування запитів та виступу з трибуни… Залишаються тільки ті, які записалися. Я не виправдовую, але це закономірна річ, тому що рішення після години запитань до уряду не приймаються», — сказав він.

«Моя пропозиція полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступи депутатів на середу, а в п'ятницю зробити парламентські слухання, або збільшити час для запитань до уряду», — пояснив Парубій.