Загибель 36-річної Ярослави Никоненко на Донбасі стала траурною подією для України.

Нагадаєм, українського воїна вбив снайпер бойовиків. Ярослава була дочкою айдаровца Сергія Никоненко, який загинув 18 січня 2015 року в результаті обстрілу російськими окупантами з РСЗВ “Град” села Трьохізбенка Луганської області. Він прикрив собою комплект патронів і таким чином уберіг не одне життя.

У мережі хвиля скорботи. Серед тих, хто висловив співчуття родині загиблої – екс-губернатор Одеської області і колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі.

Саакашвілі підкреслив, що Путін продовжує знищувати українців.

4 роки тому у Ярославни Ніконенко з Полтави на Донбасі загинув батько, вона, не коливаючись вдягнула форму і пішла захищати Україну”, – написав він.

У самому останньому коментарі Саакашвілі ушанував пам’ять дівчини, яка героїчно стояла на варті української державності. Із цього приводу так само висловилися інші користувачі.

Багато хто відмітив, що дії російського агресора вже переходять усі можливі межі, і починають нагадувати нацистський режим. Більше того, не змогли промовчати вони про питання миру, яке часто ставало головним питанням Донбасу. Але, вочевидь, для деяких користувачів соцмереж мир неможливий, поки не вирішиться питання самого військового конфлікту.
Деякі з користувачів зайшли ще далі. Вони почали пропонувати нанести відповідного удару Кремлю.