29 грудня правозахисницю шукали чоловік 10, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Наркоша пережер таку кількість наркоти…”: Останній запис Ноздровської приголомшив Мережу

У мережі показали фото, яке показує всю несправедливість системи по відношенню до таких людей, як вбита правозахисниця Ірина Ноздровська.

Користувач Facebook Юлія Діденко звернула увагу українців на те, що 29 грудня, коли стало відомо про зникнення юристки, на допомогу прийшло не більше 10 осіб.

Однак, обурена Діденко, після того, як стало відомо про вбивство Ноздровської, пропіаритися вирішили сотні, в тому числі і чиновники, які проігнорували таку кричущу несправедливість.

    "Чому жодне видання про це не пише? Ви чуєте? Може, хтось зможе мені це пояснити? Тому що я не в змозі зрозуміти", – пише Діденко.

Нагадаємо, про зникнення Ноздровської стало відомо 29 грудня, а 1 січня в річці біля селища Демидів знайшли її тіло. Юристка особисто вела справу загибелі своєї сестри, яку збив п'яний водій Дмитро Россошанський.

Ноздровська отримувала погрози від родичів та друзів Россошанського, у зв'язку з чим правоохоронці відкрили кілька кримінальних проваджень. Наприкінці минулого року суд залишив Россошанського під вартою, а його батько сказав Ноздровській: "Ти погано закінчиш".