Колишня заступниця міністра інфраструктури, радниця голови Державного космічного агентства України Олександра Клітіна заявила про створення своєї партії “Україна проти корупції”.

Своє напівголе відеозвернення в купальнику чиновниця опублікувала на YouTube. За її словами, вона має намір розібратися з “політичними проститутами”.

“Українці! Хочу звернутися до вас. Я вирішила боротися за правду самостійно, тому що на цих ідіотів в штанах точно надії немає. Я створюю свою партію “Україна проти корупції”, щоб розібратися нарешті з цими політичними проститутами”, – йдеться в повідомленні.

Також Клітіна має намір в політиці “розібратися з усіма корупціонерами” і закликала всіх бажаючих до неї приєднатися.

“Вони думають, що якщо у них в штанях щось є, то цього досить для успіху і можна ображати жінок. Так жінки в сто разів розумніші і чесніші за вас. Ось дивіться, міністр Криклій – він мене не тільки звільнив, він облив мене брудом так, щоб я ніколи не оговталася. Тому що заважала їм красти на “Укрзалізницю”. Скажімо “ні” політичним проститутам”, – резюмувала вона.

У Facebook Клітіна написала, что хотіла спочатку назвати партію “Клітіна проти проститутів”, але така назва могла б не пройти цензуру.

“Вирішили назвати “Україна проти корупції” – хочу звернути увагу, це зовсім не сексистський лозунг і ми раді кожному справжньому чоловіку, що вирішить нас підтримати! Але хочу звернути увагу, чомусь корупціонери у нас в основному усі чоловіки – тобто по статистиці у жінок є більше шансів подолати корупцію в Україні”, – написала вона.

Клітіна відзначила, що основним напрямом партії буде очищення України від “корупціонерів та політичних проститутів”.

“Ідея розробити пакет антикорупційних реформ, щоб впроваджувати одночасно по всім напрямкам і не дати шансу корупційній гідрі пристосуватися! Сама партія планується лівоцентристського характеру із сильним екологічним напрямом”, – додала вона.