Російські військові, активно розгортають свої сили на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Цю інформацію поширив військовий аналітик Денис Попович під час виступу на українському телеканалі.

 

“Там уже вимірюються полками і бригадами ті сили, які противник концентрує для того, щоб ліквідувати плацдарми на всьому лівобережжі. Перед ним стоїть конкретне завдання досягти якихось успіхів, причому вельми бажано до середини грудня, коли очікується пресконференція Володимира Путіна, де він, вочевидь, може оголосити про свої президентські амбіції”, — сказав він.

На думку військового оглядача, Путіну потрібні не лише успіхи під Авдіївкою на Донеччині, а й ліквідація плацдарму на лівобережжі в Херсонській області. Він переконаний, що саме на досягнення цього завдання й будуть спрямовані зусилля російських окупантів.

“На нашому боці точна робота артилерії з правого берега, хороша робота дронів та стійкість наших морпіхів, які цей плацдарм тримають. Такі плацдарми потрібно розширювати. І тому ми повинні очікувати, що українське командування вживатиме заходів для того, щоб цей плацдарм розширити. Чому? Тому що рано чи пізно, слід визнати, що зусилля противника, тим паче за таких умов, коли він переважає нас у живій силі, можуть принести результат. Я маю на увазі ліквідацію плацдарму”, — сказав Попович.

Нагадаємо, на Херсонському напрямку Сили оборони і далі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, завдають вогневого ураження по тилах противника.