Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов очолить штаб партії Петра Порошенка “Європейська Солідарність”.

Про це він написав 30 червня на сторінці в Facebook.

“Час, коли я не працюю в парламенті або на державних посадах, я завжди використовую, щоб займатися наукою, писати книги, досліджувати біблійні тексти, проповідувати в церкві, жити спокійним і цікавим життям. Я намагаюся уникати публічності, яка вносить дискомфорт в життя нормальної людини. Але мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи “, – написав Турчинов.

За його словами, причиною, по якій він прийняв рішення повернутися в політику, стала “п’ята колона Кремля”, яка, на його думку, впливає на внутрішню і зовнішню політику України.

“Мене не цікавить депутатський мандат або державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу і підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила” Європейська Солідарність “- заявив Олександр Турчинов

Час, коли я не працюю в парламенті або на державних посадах, я завжди використовую, щоб займатися наукою, писати книжки,…

Опубликовано Олександром Турчиновым Понедельник, 29 июня 2020 г.

Telegram-канал “Політика країни” розбирався, що стоїть за цим рішенням Олександра Турчинова.“Важлива і знакова політична новина. Олександр Турчинов оголосив, що очолив штаб партії Петра Порошенка” Європейська солідарність “.

Цю заяву він супроводив довгими роздумами на тему реваншу і “п’ятої колони”.

Турчинов – людина, на яку орієнтується значна частина майданівської тусовки. Особливо та частина, яка скептично до цих пір ставилася до Порошенка і шукала якусь альтернативу. То в “Голосі”, то в Нацкорпусі то ще десь.

“Голос” здувся, Нацкорпус та інші націоналісти остаточно маргіналізувалися, залишився Порошенко.

І перехід під його знамена Турчинова – знак того, що саме під прапорами екс-президента будуть збиратися промайдановскі сили.

Для противників Порошенко це і добре, і погано. Погано тому, що збільшує його рейтинг і підсилює політичну вагу. А добре це тому, що у Порошенка величезний антирейтинг. І для будь-якої партії, яку він очолить (хто б до цієї партії не приєднувався), стеля – це 25-30 відсотків підтримки. І тепер уже, схоже, іншої, більш сильною, альтернативи йому на цьому фланзі вже не буде.

Але це якщо мислити категоріями виборів.

А якщо мислити категоріями Майданів (а Турчинов саме цими категоріями і мислить), то це знак того, що вся їхня компанія готується до організації бунту восени, щоб знести Зеленського.

Захід (а точніше “соросята”) буде використовувати цей накат, щоб поставити Зеленського під свій повний контроль. Щоб без самодіяльності, яку він проявив у березні, відправивши у відставку Гончарука і Рябошапку, а потім і Нефьодова “, – йдеться в повідомленні.