Детективи НАБУ підготували підозру меру Черкас Анатолію Бондаренку, який публічно пішов проти Кабміну і вирішив послабити в місті карантин. Причина – автомобіль Лехус. Про це повідомляє “Обозреватель”.

Українці висловлюють схваленння у Мережі: “От так і треба, такого героя робив, а в самого скелет у шафі”.

Раніше медики заявили, що рішення Черкаського виконкому про скасування карантину може привести до ускладнень епідемічної ситуації через коронавірус в місті та області.
Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Такої думки дотримується директор Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України, головний державний санітарний лікар області Людмила Кравченко. За її словами, щодня лабцентр отримує для дослідження більше 500 зразків біоматеріалів від контактних осіб, хворих з підозрою на коронавірус. Цієї п’ятниці, 1 травня, надійшла тисяча зразків.

“Працюємо майже цілодобово. Тому зараз зупинити карантинні заходи вважаю недоцільним. Всі країни виходять з карантину поступово, тому переконана, що повинні дотримуватися відповідної постанови КМУ”, – сказала Кравченко.

Також директор Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник підтримав колегу і акцентував, що зараз важливо не упустити момент і утримати темпи поширення COVID-19 країною.