204518
На Львівщині затримали 1050 штук таблеток "Subutex", які переміщувались з приховуванням від митного контролю в коробках з під вівсяних пластівців.
Про це повідомила Корупція Інфо з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.Внаслідок проведеного комплексу заходів щодо протидії контрабанді наркотичних речовин та прекурсорів виявлено факт незаконного переміщення через митний кордон України 1050 штук таблеток «SUBUTEX» (медичний препарат психотропної дії), які переміщувались з приховуванням від митного контролю в коробках з під вівсяних пластівців. У кримінальному провадженні, зареєстрованому за цим фактом, прокуратурою області вже затверджено обвинувальний акт.

Оперативними підрозділами СБУ викрито міжнародну організацію, яка через своїх представників розповсюджувала наркотичні засоби та психотропні речовини на території Одеської, Харківської Київської та Львівської областей.

Нагадаємо, загалом цьогоріч суди при розгляді справ про порушення митних правил прийняли рішення про конфіскацію предметів на суму понад 11 млн. грн. та наклали штрафів на 850 тис.грн