Якщо ти не хочеш зайвої уваги до свого майна – не декларуй його! Це улюблена витівка всіх нардепів, якою скористалася і Ірина Геращенко, передає Корупція.Інфо

Нардепка вказала, що в неї нема жодного майна, навіть автівки вона не має. В рідних Ірини: чоловіка Антона та доньки Анни є по квартирі з досить вражаючою квадратурою. Проте Геращенко вказала, що вона має картину, елітний годинник та ювелірні прикраси.

Стало відомо, що вона оформила свій триповерховий заміський будинок на свою маму, яку перевезла з рідних Черкас, тому і не вказала його в своїй декларації про доходи. Мовляв, "хатинка" ж не моя, а мамину для чого вказувати? Природно, Геращенко, інакше б не змогла пояснити громадськості, звідки у неї, яка отримує 2 тисячі доларів депутатської зарплати, з'явилися гроші на заміський будинок. І це при тому, що вона купила собі квартиру на Печерську в 145 квадратних метрів в одному з найдорожчих будинків Києва (типу в кредит, але на погашення кредиту треба звідкись брати гроші). Плюс до того ж вона має дуже дорогу машину "Лексус", ціна якої починається від 70 тисяч доларів.

Стало відомо, що перед входом в заміський будинок Геращенко вибудувана простора дерев'яна без скла веранда (замість скла прозорі фіранки), пофарбована в темно-коричневий колір.

Усередині веранди стіл зі стільцями, великий вазон з якимось або квіткою, або карликовим деревом, дитяча гойдалка. Там же знаходиться і вхід в будинок.

Позаду будинку маленький городик. Мама Іри вирощує там помідори, а також кабачки та гарбузи. Там же (під стіною) акуратно складені дрова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: “Просто дивитися у блакить”: Аваков показав як і де відпочиває на “новорічних канікулах”