На Львівщині 11-річний хлопчик упав на землю з велосипеда, а наступного дня помер. Його мати не звернулася до лікаря, бо сплутала головний біль із зубним, ідеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо.

Маленький Юрко хотів навчитися їздити на велосипеді, не тримаючись за кермо. Він їхав ґрунтовою дорогою, впав і вдарився головою об землю. Що саме стало причиною падіння невідомо, але воно виявилося фатальним. Удома хлопчик поскаржився на біль, мати дала знеболююче та вклала спати, бо думала, що сина турбує зуб, який болів і напередодні. "Погано, треба було запитати, що сталося – і до лікарні, а вони таблетками годували", – кажуть сусіди. "Вночі збудився і також казав, що йому дошкуляє зубний біль", – розповів голова сільської ради Юрій Берсеньов.


Уже вранці мама почала будити дитину, щоб іти до лікарні, але син не прокидався. "В районі 8:00 години вона зрозуміла, що хлопчик… Тіло ще було тепле, але хлопчик вже був без ознак життя", – розповів голова села. Лікарі швидкої констатували смерть, а розтин показав, що в дитини стався крововилив у мозок та був переламаний череп. "Тільки синець з лівої сторони на лобній частині голови і синець вище пояса. Тобто видимих ознак якихось не було, тому мати не надала тому значення", – пояснив керівник Мостиського відділення поліції Олег Чоба.Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)


Сусіди кажуть, що велосипед хлопчикові подарували на день народження, а катався він без захисного шолома. Дитина марила цим велосипедом, тож незаможна родина витратила на нього чи не останні гроші. "Баба, мама, тато з ними не живе. Бачите, яка тут дорога – все в ямах. Може, швидко їхав, впав та й все", – каже сусідка. У школі, де в 5-му класі вчився Юрко, всі в жалобі. "Сидів зі мною за одною партою. Я до школи сьогодні не ходив, пішов до церкви", – розповів однокласник.

Поліція відкрила кримінальне провадження та з’ясовуватиме, чи не спричинив смерть батьківський недогляд. Але медики кажуть, що після падіння на голові дійсно може не бути жодного сліду – саме тому навіть при незначних травмах слід звернутися до лікаря. "При тих станах є так званий світлий проміжок: дитина вдарилася, ніби встала, пішла – нічого, трошки болить голова і ніби все проходить. Але через 3-4-6 годин, коли крововилив наступає, здавлення  мозку, набряк і може бути смерть, як в даному випадку", – пояснив лікар-анестезіолог Мостиської районної лікарні Андрій Романів.