Ось уже кілька тижнів, як діє заборона на роботу ресторанів і нічних клубів після 23.00. Правда якщо пройтися вночі по місту – половина закладів “плювали” на всі заборони влади.

Як повідомляє джерело тг-каналу “Легітимний”, всім клубам пропонують домовитися через зв’язки. Заборону роботи після 23:00 було прийнято тільки заради того, щоб «збирати данину» з закладів, а також закривати конкурентів при бажанні.

Наприклад, чим кращі зв’язки, тим більше шансів, що ти будеш працювати і цінник відкату буде менший. Всіх, у кого даху немає – закриті. Джерело вказує, що багато власників закладів одне на одного нацьковують поліцію, щоб закрили їх конкурентів, а весь «трафік» відвідувачів пішов до них. Як було з історією Епіцентру, коли всіх закрили, а Епіцентр та інші гіпермаркети піднімали надприбуток. Дехто в ОП з цього добре “підняв”.

Також “Легітимний” пише, що ніхто не дотримується правил карантину, а штрафи в 17 тисяч гривень не зупинять топові заклади, у яких виручка стартує від мільйона гривень в день. Дрібні заклади намагаються шукати схеми, як обійти штраф і дати хабар на низовому рівні і працювати.

Тому наші чиновники вирішили просто збагатитися в цей момент, а на рейтинг президента всім наплювати. Кирило Тимошенко все «застрахує» і скаже президентові, що все це витівки ворогів, а так в країні все відмінно. Під час карантину корупція розцвіла.

Також тг-канал “Темний лицар” опублікував фото нардепа Тищенка, який в нічний час відвідав клуб “Ібіца”.

“Микола Тищенко вчора особисто проінспектував, як одеський клуб Ібіца порушує карантин”, – йдеться в повідомленні каналу.

В черговий раз переконуємося, що для українських політиків правила неписані і їх головна мета – наживатися і загрібати гроші лопатами. Сумно, але така реальність.