images2020120_e7a39

Працівники податкової міліції Івано-Франківської області припинили діяльність конвертаційного центру, який маскувпвся під 17 різних підприємств,  повідомляє прес-служба ДФС, передає Корупція.Інфо.

Під час проведення заходів по кримінальному провадженню за ст. 205 та ст. 209 КК України, податківці встановимли, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки «транзитних» СГД.

У подальшому кошти знімалися готівкою учасниками центру (нібито з метою закупівлі товарно-матеріальних цінностей) та передавалися посадовим особам реального сектору економіки за винятком 7-11% за конвертацію.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2014-2015 рік склав 250 млн. гривень, втрати бюджету становлять близько 50 млн. гривень.

Проведено три санкціоновані обшуки в офісах, а також у квартирах організаторів, де вилучено 17 печаток підприємств, 11 чекових книжок, комп’ютерну техніку та тіньову документацію, що підтверджує їх протиправну діяльність.

Наразі тривають слідчі дії зі становлення кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.