Українські сили зайняли правильну позицію на півдні. Там вони знищують логістику росіян на півдні. Як розповів військовий експерт, директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко російське угруповання військ завдяки діям ЗСУ опинилося в пастці на правому березі Херсонської області. Це виникло в результаті дій ЗСУ. За його словами, росіяни заманили в цю пастку, відрізавши від переправ.

“Росіяни говорили, що вони за оцінками, які можна побачити, перекинули 10-12 тисяч військовослужбовців ще додатково на Правобережжя Херсонщини і зміцнювали там позиції. Зараз вони ще більше виявляються відрізаними. Тому що, як тільки намагаються відновити будь-який міст або переправу, як ось Антоновський, відразу по ньому наносяться удари”, – заявив експерт в ефірі телемарафону.

Тобто постійний вогневий контроль, щоб логістичне забезпечення окупантів було перервано. Мусієнко також розповів, що в цілому на півдні українські сили зайняли правильну позицію. Це руйнування логістики, виснаження як наслідок російського контингенту, це знекровлення російської артилерії та інших видів військ в плані боєприпасів і снарядів.

“Як наслідок створення психологічного тиску, щоб окупанти або відступали і тікали, або здавалися”, – підкреслив військовий експерт.

Як повідомляє Генштаб, ЗСУ дають гідну відсіч ворогу. Так, спроба покращити тактичне становище шляхом штурмових дій в напрямку Зелений Гай – Новогригорівка завершилася значними втратами та відступом ворога.

У свою чергу, ситуація на Волинському та Полісському напрямках суттєво не змінилася. Проводяться навчання зв’язку Генерального штабу Збройних Сил Республіки Білорусь. Все ще існує загроза нанесення ворогом ракетних та авіаударів з території цієї країни.

На Сіверщині ворог продовжує утримувати підрозділи збройних сил РФ у прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою стримування дій підрозділів Сил оборони. Ворог обстріляв з артилерії райони Кам’янської Слободи Чернігівської області та Ходиного Сумської області.

На Харківському напрямку ворог застосував ствольну та реактивну артилерію для вогневого ураження поблизу Костянтинівки, Ртищівки, Соснівки, Питомника та Руського Тишки.

На Слов’янському напрямку ворог наніс вогневі збитки поблизу Грушуваха та Вірнопілля. Підрозділи ворога вживають заходів щодо покращення логістичної підтримки на вказаному напрямку.

На Краматорському напрямку ворог продовжив обстріли з артилерії різних типів поблизу Краматорська, Спірне, Івано-Дар’ївки.

Проводить наступ в напрямку Лисичанського НПЗ – Івано-Дар’ївка, бойові дії продовжуються.

У напрямку Бахмута ворог обстріляв райони Бахмуту, Бахмутське, Соледар, Шуми, Білохорівка, Костянтинівка, Яковлівка та Зайцеве з танків, ствольної та ракетної артилерії.
Підрозділи ворога провели наступально-штурмові дії на напрямках Володимирівка – Бахмутське та Стрипівка – Соледар. Тут українські воїни зупинили і відштовхнули окупантів назад. Бої тривають на Покровське – Бахмутське та Горлівка – Залізне напрямки.

На Авдіївському напрямку ворог обстріляв райони Краснохорівки, Спартак та Невельське зі ствольної артилерії. Проводить наступ в напрямку Старомихайлівка – Невельське, бойові дії продовжуються.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано обстріли з танків, ствольної та ракетної артилерії в районах поселення Новосілка, Вугледар, Велика Новосілка, Новомихайлівка, Новопілля, Павлівка, Новоандріївка, Привільне та Времівка nts.

Окупанти ведуть наступальні та штурмові дії в напрямку Солодке – Новомихайлівка, мають частковий успіх, бойові дії продовжуються.