Президент України назвав нового прокурора «своєю людиною». Він пояснив, що саме мав на увазі під своїми словами.

Володимир Зеленський спробував згладити помилку, якої припустився в резонансної телефонній розмові з американським лідером. Він дав роз’яснення своєму висловом на адресу Рябошапки на брифінгу в Нью-Йорку після зустрічі з американським лідером.

Гарант спробував виправдатися за необережні слова на адресу нового прокурора в скандальному розмові з Трампом:

“Руслан Рябошапка, це дійсно, мій дуже хороший товариш. Вся моя команда – це, все без винятку, мої люди. Але вони не є моєю власністю, і я не можу їм давати накази і говорити, що робити. Вони пройшли разом зі мною довгий, шлях виборчої кампанії “, – спробував виправдатися Зеленський за свої слова, сказані в телефонній розмові з Трампом.

Тоді він заявив:

“З того часу, як ми отримали більшість у Верховній Раді України, наступний генеральний прокурор буде моїм чоловіком на 100%, мій кандидат, якого затвердить парламент, почне свою роботу у вересні”.

Раніше стало відомо, що скандальна телефонна розмова із Зеленським запустила процедуру імпічменту Трампа в Конгресі США Раніше ми повідомляли в одному з минулих опублікованих матеріалів, що в США була опублікована повна стенограма телефонної розмови українського і американського лідерів.