Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який наразі перебуває у в’язниці, оголосив про намір брати активну участь у грузинській політиці – через рік після заяви про те, що вона його більше не цікавить. 

Про це повідомляє “Новини-Грузія”.

Саакашвілі заявив, що останньою краплею, яка підштовхнула його зробити таку заяву, стали слова на засіданні Верховної Ради Аджарії – головою уряду Торніке Ріжвадзе, який назвав війну 2008 року “боягузливо програною війною”.

“Попри свій стан здоров’я, я маю намір дуже активно долучитися до грузинської політики, паралельно з моєю діяльністю щодо України”, – йдеться у заяві Саакашвілі.

Окрім цього, колишній президент заявив, що від сьогодні має намір брати участь у всіх судових процесах проти нього та закликав до об’єднання всі національні та антиросійські сили.

Нагадаємо, раніше колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який за вироком грузинського суду перебуває в ув’язненні у Тбілісі, заявив, що невдовзі може померти, якщо не отримає належної медичної допомоги за кордоном. Він стверджує, що його організм має ознаки отруєння важкими металами.

“Коли я повернувся до Грузії в жовтні 2021 року після восьми років вигнання, щоб підтримати вільні й чесні парламентські вибори, я був здоровим, енергійним 54-річним чоловіком… Під час ув’язнення моє здоров’я різко погіршилося, я зараз помираю”, – писав колишній президент країни.