хабар

До суду направлено обвинувальний акт стосовно голови однієї з сільрад у Тернопільській області, яку піймали на хабарі у 280 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, передає Корупція Інфо

"Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови однієї із сільських рад Тернопільського району, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 ч. 3 ст. 368 КК України (службове підроблення та одержання неправомірної вигоди)", – йдеться в повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільський голова вимагала та отримала від місцевого жителя 280 тис. грн хабара за сприяння у позитивному вирішенні питання про передачу йому у власність земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої на території сільської ради.

Крім того, сільський голова склала завідомо недостовірний витяг з рішення сільської ради, хоча знала, що на сесії органу місцевого самоврядування вказане земельне питання не розглядалося і не вирішувалося.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області направлено до суду за ч. 1 ст. 366 ч. 3 ст. 368 КК України (складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів і одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди з використанням наданої йому влади, поєднане з вимаганням такої неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі).