КОР

Захист лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана заявили про відвід третього судді, який намагається обрати запобіжний захід політику.

На думку адвокатів, суддя Шилов не може розглядати справу, тому що він не є слідчим суддею в цій справі, передає Корупція Інфо з посиланням на ТСН

Крім того, захист Корбана від заявила відвід секретаря Тетяні Ващилиной з-за працівника прокуратури, який раптово з'явився на суді.

Відвід заявляють і прокурорам — адвокати Корбана ставлять під питання їх компетентність, зокрема, знання норм Кримінально-Процесуального Кодексу. На даний момент в судовому засіданні оголошено 50-хвилинні перерви.

Нагадаємо, до цього захист лідера партії "УКРОП" успішно домоглася відведення двох суддів — Подалюка і Кузьменко. Суд у Чернігові обирає запобіжний захід для затриманого Геннадія Корбана.

Екс-заступнику керівника Дніпропетровської облдержадміністрації інкримінують розкрадання грошей з ним же створеного Фонду оборони країни, а також викрадення людей і створення злочинного угруповання. Клопотання про затримання політика подавала чернігівська прокуратура, тому суд відбувається в Чернігові в Новозаводському районному суді.