Володимир Зеленський повинен вирішити, що йому робити з другим терміном. Він визначатиметься вже ближче до виборів, адже повинен подивитися, що встиг зробити та чи має підтримку.

Про це зауважила в авторській програмі Сергія Лещенка “Що це було?” заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи хотіла б вона, аби Зеленський знову був президентом, Кравчук відповіла: “Так”.

“Якщо дивитися на цих кандидатів, які зараз є, окрім нього, то я б його навіть просила, щоб він йшов на другий термін”, – наголосила Кравчук.

Раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення про те, чи балотуватися на другий термін, він ще не прийняв.

Про це він сказав на своїй пресконференції в п’ятницю, 26 листопада.

“Я точно не вирішую це питання. Вирішувати буде суспільство, рішення буде пов’язане з форматом майбутньої коаліції, це буде пов’язано з підтримкою моєї особистості народом України… Я виходжу на вулицю і бачу, як до мене ставляться. За щось люди кажуть “дякую”, а десь є помилки, але є і діалог”, – сказав Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів.

Крім того, він додав, що рішення про другий термін буде ухвалюватися з врахуванням думки його родини.

“Приймати це рішення точно буду з сім’єю – у мене дорослі діти, тому що вони всі страждають через мою професію. По-друге, є багато викликів, про які я сказав, що хочу закінчити і зробити. Зможу зробити – молодець, подумаю. Не зможу – тоді навряд чи”, – сказав він.

Крім того, він заявив, що у разі силового тиску на нього боротиметься до останнього.

«Для чого мені потрібна влада? Для того, щоб реалізувати всі ці цілі. Але якщо ми говоримо про силовий тиск нам мене, щоб я раніше пішов – це вже інша історія, це виклик. Якщо так буде – то ви побачите абсолютно зворотний ефект. Тоді буде відповідь. Тоді я нікуди не піду, тоді я буду боротися до останнього», – заявив він.

До того ж ще у березні глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що політсила проситиме Зеленського йти на другий термін. Проте це рішення президент ухвалюватиме самостійно.

Сам Володимир Зеленський під час президентської кампанії 2019 року запевняв, що йде у президенти лише на один термін. Нещодавно він  заявив, що виконав лише третину своїх обіцянок і щодо другого президентського терміну ще не визначився.

«Я нічого не вирішив з приводу другого терміну. Щодо того, що я піду, коли я виконаю всі обіцянки, я говорив трішки про інше. У нас була статистика, ми виконали 30-35% наших обіцянок і нашої програми, і вже половина терміну пройшла», – відповів президент.