Зовсім недавно ТопЖир писав, що новітній позашляховик Bentley з'явився на українських дорогах.

В принципі, як і слід було очікувати, рано чи пізно Bentley Bentayga варто було очікувати під стінами Верховної Ради. Адже багато наших депутатів можуть собі дозволити суперкари і люкс-кари за півмільйона доларів.

У їх числі – народний депутат Сергій Пашинський. Як повідомляє ТопЖир, посилаючись на журналістське розслідування, проведене за сприяння Міжнародної неурядової організації Freedom House, Пашинський є одним з перших (а може і першим) в Україні володарем нового позашляховика Бентлі.

Ціна Bentley Bentayga в Україні варіюється від 380 тисяч до 500 тисяч доларів (залежно від версії). Перший позашляховик Bentley оснащується 608-сильним мотором V12, який розганяє значний позашляховик до перших 100 км / год за 4,1 секунди. Максимальна швидкість Bentayga – 301 км / ч.

Нагадаємо, Сергій Пашинський очолює комітет ВР з питань національної безпеки і оборони. Власне, з метою своєї ж безпеки, в автопарку Пашинського також є три (!) Броньовані Мерседеси, два з яких Гелендваген, а один – S-клас.