виб

На проведення місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області знадобиться близько 5 млн грн

Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський, передає  Корупція Інфо з посиланням на Укрінформ.

"Що стосується видатків, які можуть бути потрібними для проведення голосування у Красноармійську та Маріуполі, ми їх оцінюємо орієнтовно в суму близьку 5 мільйонів", – сказав Охендовський.

Він наголосив, що ЦВК збирається звернутися до Кабміну щодо оплати праці членів Маріупольської та Красноармійської міськвиборчкомів

"ЦВК сьогодні планує звернутися до Кабміну задля вирішення питання про можливості, або неможливості оплати праці тих членів виборчих комісій, які працювали в Маріуполі і Красноармійську, де голосування не відбулося. Законом подібна аномальна ситуація неврегульована, тому ми звертатимемося до уряду, щоб вирішити відповідне питання",- сказав голова ЦВК.

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія вважає за необхідне забезпечити проведення місцевих виборів у Красноармійську та Маріуполі Донецької області в найкоротший строк, найближчим можливим днем для організації такого голосування є неділя, 15 листопада.

Комісія Маріупольської ТВК не прийняла виборчі бюлетені, місцеві вибори там не стартували. Комісія Маріупольської ТВК мотивувала свою відмову приймати бюлетені тим, що вони надруковані не належним чином.

Нагадаємо, що за фактом зриву виборів у Маріуполі порушено кримінальну справу.

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду і Центральну виборчу комісію відреагувати на ситуацію з виборами у Маріуполі та Красноармійську і наголосив, що вони мають відбутися цього року.