зака

Прикордонний наряд затримав минулої ночі на ділянці відповідальності відділу "Лужанка" Мукачівського загону (Закарпатська обл.) трьох чоловіків без документів, що прямували в бік кордону з Угорщиною. Затримані стверджують, що є громадянами Сирії

Про це повідомляє  Корупція Інфо з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

"Крім того, ще один громадянин Сирії і громадянин Йорданії були затримані на ділянці відділу "Стужиця" Чопського загону в напрямку кордону зі Словаччиною", – кажуть у прес-службі.

Українські прикордонники відділу "Горонглаб" також затримали вранці 5 громадян Сомалі. Їх помітили за 40 метрів від лінії держкордону зі Словаччиною.

У всіх випадках незаконних мігрантів доставили в прикордонні підрозділи для складання адміністративно-процесуальних документів. Подальшу долю затриманих вирішить суд.

"Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими правоохоронними органами та прикордонними відомствами сусідніх країн продовжує здійснювати комплекс заходів, спрямованих на протидію незаконній міграції на державному кордоні", – нагадали в прикордонвідомстві.