Українська співачка Світлана Лобода активно “підкидає масло в вогонь” про чутки свого роману з солістом групи “Rammstein”.Нещодавно відбувся концерт німецької групи в Москві.

На кадрах, які з’явилися в соціальній мережі, можна побачити як Світлана разом з донькою заходить до залу через окремий вхід.

Лободу супроводжували охоронці рокера і його менеджер Анар. Виглядала співачка, як зазначили користувачі соцмереж, як «дружина рокера» – в косусі і шкіряних шортах, і веселилася під Rammstein на повну котушку, а заодно знімала все, що відбувається на телефон.

На фотографіях можна помітити, що дочці Єві дуже подобається група “Rammstein”.

Шанувальники відразу ж почали активно коментувати побачені фотографії:

«Чарівна Єва», «Так здорово, що всюди з вами ваша дочка!», «Це круто. Моя дочка обожнює “Rammstein”. А на концерт потрапити це вищий пілотаж», «Ніхто не сумнівався, що Світлана прийде на концерт», «Дитина щаслива, що ще потрібно. А вам любові і благополуччя. Ви прекрасна пара з Тіллі ».

Про те, що Лобода пішла на концерт ще більше провокує чутки про можливий роман з солістом групи “Rammstein”. Подейкують, що саме він є батьком молодшої дочки Світлани. Артистка ім’я батька дитини не називає, але підтверджує, що у неї з Ліндеманном дуже близькі стосунки.

Нагадаємо, що в 2017 році на фестивалі “Жара” в Баку між двома зірками, за чутками, спалахнув роман.