Національна гвардія України готова до виконання завдань за будь-яких сценаріїв на шляху до миру в Україні.

Як повідомляє Департамент комунікації МВС України, про це під час розширеного засідання Військової ради НГУ заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. «Пріоритети розвитку Нацгвардії на 2020 рік – мотивовані та підготовлені солдати та офіцери, вдосконалення бойових спроможностей підрозділів, а також постійне покращення їхнього матеріально-технічного оснащення», – йдеться у повідомленні.

За словами Авакова, одним із основних завдань гвардійців у цей період буде патрулювання, охорона стратегічних об’єктів, гарантування впевненості та стабільності для мирного населення. Зазначається, що Нацгвардія, як військове формування з правоохоронними функціями, постійно несе спільну службу та ефективно взаємодіє з Національною поліцією України.

Зокрема і в зоні проведення операції Об`єднаних сил на Донбасі. НГУ готова і буде там це робити і надалі за будь-яких сценаріїв розвитку ситуації.

«За сумлінне ставлення до виконання службового обв’язку, особисту мужність, самовідданість і відвагу в складних умовах загрози життю та здоров’ю, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Аваков відзначив гвардійців відомчими нагородами МВС «Вогнепальна зброя», нагрудними знаками «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі», – йдеться у повідомленні.