Хоч Президент і хвалить Шмигаль, у мене до цього товариша дуже багато питань. Схоже, він уже забув, що без голосування в Парламенті він ні за що не став би Прем’єром. Власне, як і весь його Кабмін, що складається з “кращих” міністрів, почала свій пост у Фейсбуці, слуга Народу, соратниця Саакашвілі – Єлизавета Богуцька.

З візитом до Чернівців вирушили Аваков (МВС), Степанов (МОЗ), Немчинов (міністр кабінету міністрів, прости мене, Господи) і … Яценюк.
Так, ви правильно прочитали. Всі четверо в одному флаконі. А потім всі четверо давали брифінг.

Якого х …?
Це називається, “не києм, то палицею”.
Це чия ініціатива? Прем’єра Шмигаль, або прем’єра Авакова?
Я підозрюю, що на горизонті скоро з’явиться Турчинов. Чому б і ні? Аваков наполегливо витягує своїх на палубу.
Пам’ятайте, Президент на прес-конференції сказав, що поки Аваков не розкриє вбивство Шеремета, у відставку не піде? Так навіщо Арсену Борисовичу взагалі паритися? Можна розслідувати це вбивство вічно. Так само, як і вбивство Аміни Окуевой, Ірини Ноздровской, Лісника, Сашка Білого і т.д.
Можна поставити все на довгу паузу, розміром в цю каденцію Президента і потихеньку тягти в Кабмін тих, хто давно має сидіти в СІЗО і відповідати на питання Прокурора про здачу Криму, як мінімум.

Для себе (крім заяви депутатів СН) я давно визначилася: пора збирати підписи за відставку цього Прем’єра. Разом з усім Кабміном. Занадто завзято вони підійшли до процедури реанімації тих, проти кого виступали виборці Президента Зеленського і “Слуг народу”.

Варто зазначити, що цю позицію вочевидь підтримають не тільки Слуги:

Народний Депутат Тарас Батенко також вимагає відправити у відставку уряд Дениса Шмигаля, а також створити тимчасову слідчу комісію з перевірки дій Міністерства енергетики.

За його словами, депутатська група “За майбутнє” переконана, що парламент повинен негайно втрутитися в катастрофічну ситуацію в енергетичній сфері через корупційні дії керівництва Міністерства енергетики та захисту довкілля. Наявні вагомі докази того, що тимчасово виконуюча обов’язки Міністра Ольга Буславець неприховано сприяє приватним інтересам однієї фінансово-промислової групи.

“Для негайного втручання парламенту в ситуацію, що складається через дії т.в.о. міністра енергетики, вимагаємо створити тимчасову слідчу комісію з перевірки дій посадових осіб даного міністерства, – сказав Тарас Батенко. – Лише швидка та адекватна реакція вищого законодавчого органу країни може допомогти відвернути загрозу цілісності енергетичної системи України, усунути небезпеку виникнення техногенної катастрофи та незворотного погіршення стану навколишнього середовища, не допустити значних втрат Державного бюджету України, збитків промислових підприємств України та ще більшого зубожіння населення України на тлі нестерпного, затяжного і необдуманого карантину” – резюмував він.

Схоже для Шмигаля настали не легкі часи. Проте – йому все ще дають шанси. А очевидна заміна вже готова – так говорять українці про Саакашвілі.