Під час захисту України від російської навали загинув харківський поет Олексій Івакін.

Про смерть воїна повідомили на сторінці “Літературний SLAM” у вівторок, 26 вересня.

Олексій був натхненником і учасником цього культурного середовища.

У воїна залишилося двоє дітей і дружина.

“Друзі, ви всі чули цю сумну новину. Не стало чудової людини, крутого поета, зразкового сім’янина та батька двох діточок Льоші Івакіна. Він був справжнім захисником Батьківщини та дуже світлою людиною. Ми не зустрічали жодної людини, яка б хоч щось поганого сказала про Олексія. Жодної”, – ідеться у повідомленні.

“Боже, я все ще не вірю. Льоша Івакін, ти був дуже хорошим другом. Я пам’ятаю всі літвечори, всі поїздки, всі засідання у тебе вдома. І, звичайно, твої вірші й те, як ти читав. На тому ж проклятому напрямку. Сім’ї потрібна допомога. Вічна Слава. Честь”, – написала про Олексія його подруга Влада Думенко.

Наразі для родини загиблого організовують збір коштів.

Також, на жаль, у дорожньо-транспортній пригоді, повертаючись додому у відпустку, загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Володимир Гула на позивний Август. Йому було 30 років

Про це повідомили у Бурштинсьій міській раді.

Боєць на час відпустки повертався додому.

«Їхав додому у відпустку, хотів зробити рідним сюрприз… Але доля вирішила по-іншому…Наш Герой, Володимир Гула (позивний «Август», на честь римського імператора) загинув 25 вересня в ДТП в Кіровоградській області, дорогою додому», — йдеться у повідомленні.

Володимир Гула народився у Бурштині на Франківщині 29 березня 1993 року. У 2014 році брав участь у Революції гідності.