Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін повідомив, що сьогодні від самого ранку прокурори та слідчі прийшли із черговими обшуками до його підсанкційного соратника Віктора Медведчука.

Про це він написав у своєму Facebook.

“Сьогодні від самого ранку прокурори і слідчі знову нагрянули з черговими обшуками до Медведчука. Цього разу обшукують не тільки партійний офіс, кабінети і житла найближчих соратників, що вже стало традицією для чинної влади”, – наголосив нардеп.

За словами Кузьміна, цього разу з обшуками приїхали також і до мами дружини Медведчука (Оксани Марченко, – ред.).

“На повному серйозі намагаються знайти докази державної зради зятя”, – уточнив він.

На думку Кузьміна, цілком очевидно, що під виглядом обшуків прокуратура проводить своєрідні “акції залякування, покликані залякати і деморалізувати Медведчука і членів його сім’ї, а зовсім не відшукати нові докази по справі”.

“Фактично влада робить нові злочини проти Медведчука і діє при цьому з особливим садистським задоволенням”, – підсумував нардеп.

Нагадаємо, нещодавно в мережі оприлюднили повну версію запису розмов нібито народного депутата Віктора Медведчука, тривалістю понад 35 годин. За даними журналістів, записи вели українські спецслужби з 2014 року. Водночас у них є багато розмов, які не мають відношення до нардепа.

До того генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова говорила, що “плівки Медведчука” є в кримінальних провадженнях проти політика.