Власник «БРСМ-нафта» Андрій Біба погрожує ведучому програми «Гроші» на телеканалі «2+2» Олександру Преподобному фізичною розправою після виходу критичного сюжету про нього та його компанію. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на медіагрупу «1+1», передає Главком.

Власник «БРСМ-нафта» Андрій Біба надіслав погрози фізичної розправи ведучому програми «Гроші» на телеканалі «2+2» Олександру Преподобному. Це сталося після сюжету «Як деякі українські олігархи розбагатіли на смертях українців і підробленому паливі для ваших авто», в якому фігурує Біба.

«Ти живеш як гнида продажна, здохнеш як паскудна собака, дивуюся твоїй безтурботності», – пише Біба в повідомленні до Преподобного.

В медіагрупі «1+1» зазначають, що повідомлення з погрозами та образами надходили на особистий телефон ведучого одразу після трансляції програми.

«Компанія переймається за здоров’я та життя співробітника, а також його близьких, і сприймає погрози від фігуранта сюжету як цілком реальні. Наразі компанія робить все можливе для гарантування безпеки Олександра, проте ми сподіваємось на швидке вирішення ситуації з боку правоохоронних органів і просимо прийняти та розглянути заяву про кримінальне правопорушення», – йдеться в заяві медіагрупи.

У вищезазначеному сюжеті програми «Гроші» розповідається про те як втікши до Італії після вибухів на Васильківській нафтобазі БРСМ Андрій Біба продовжує «керувати бізнесом, бадяжити бензин із небезпечними розчинниками, виводити готівку через чеки на заправках та заробляти мільйони».

Зазначимо, що Олександр Преподобний працював керівником відділу соціальних розслідувань на телеканалі “1 + 1”, проект “Гроші”, ведучим проекту “Джедаї” на телеканалі “2 + 2”, “Агенти Впливу” на “НТН”. “Наш.МАКСІ-ТВ”.

Народився в Києві 21 липня 1988 року. Закінчив факультет “Фінанси” Київського Національного Економічного Університету. Олександр любить водні види спорту. Вважає що спорт і любов – найкращі стимулятори і друзі, яких в житті має бути багато.

“Якщо незрозуміло, що робити з цим життям або політиками – беріть на прокат віндсерфінг і пливіть в море – це провітрює голову і повертає посмішку в 100% випадків (якщо запливати на безпечні відстані)”, – розповідав журналіст.