Зірка студії «Квартал 95» і за сумісництвом найкращий друг президента Зеленського, Євген Кошовий розповів про першу зустріч президентів РФ і України на Нормандській зустрічі.

Свій коментар він дав в інтерв’ю Олесі Бацман.

За його словами, президент України Володимир Зеленський все-таки змусив понервувати президента РФ Володимира Путіна.

Інтерв’юер згадала, що Кошовий ще до Нормандської зустрічі говорив, що Володимир Зеленський може не втриматися і “вирубати” Володимира Путіна.

“Я думаю, що це б виглядало красиво, але є політичний етикет, протокол. Але він усе-таки змусив понервувати дідуся, він скукожився трошки і мені здавалося, що у нього злетять туфлі з ніг”, – зазначив він, чим викликав сміх ведучої.

“Я б на місці оператора знімав би стіл трохи вище, щоб не було видно танці двох ніг під столом”, – додав Кошовий з посмішкою на обличчі.

Відзначимо, що сам Зеленський, у фільмі “Рік президента Зеленського” заявив, що зустріч лідерів країн нормандського формату в грудні 2019 року була складною, але на ній не сталося ніякої здачі національних інтересів.

«Нормандська зустріч була складною, і всі це розуміють, на найвищому рівні, який тільки може бути. Але ніхто країну не здав, нічого такого не підписано. Ніхто на колінах, як говорили… на колінах я буду стояти, нічого цього не зроблено», — сказав він.

Глава держави вважає, що Україна отримала від цієї зустрічі непоганий результат.

Що цікаво, також Кошовий поговорив і про оточення глави держави.

На запитання, чи всі серед оточення Зеленського йому подобаються, – Кошовий відповів: “Ні”.

“Мені не подобаються ті, хто пхає палиці в колеса”, – зазначив актор.

Він ствердно відповів на запитання, чи є у колі президента “люди, які пхають йому палиці в колеса”. Називати їх Кошовий не став, висловивши думку, що незабаром їх там не буде.

“Я дуже на це сподіваюся. Тому що, розмовляючи при зустрічі з президентом про цих людей… Він чудово все розуміє і – як би це правильно сказати? – придивляється, щоб потім прибрати”, – пояснив актор.

При цьому Кошовий підкреслив, що на сьогоднішній день він є кращим другом президента.

“Як був, так і залишився. Був кращим другом Володимира Зеленського – став кращим другом президента… Як Сашка Пікалов сказав: я єдиний у світі бідний кум президента. У нас є свої пріоритети, ми не женемося за якимись швидкими грошима…” – зазначив актор.

“Женя справжній друг Зеленського, він все бачить і все розуміє, що діється в його оточенні і йому боляче, що багато негідників навколо його друга, Спасибі Кошовому хоча б тому, що він не лізе в політику, – пишуть люди у коментарях.