Стали відомі імена нових учасників популярного шоу «1 + 1» «Танці з зірками». Це ведучий проекту «Одруження наосліп» Даніель Салем і епатажна співачка MARUV.

Даніель – засновник і співвласник кількох ресторанів.

MARUV отримала скандальну популярність, коли після перемоги в національному відбірковому конкурсі на «Євробачення-2019» відмовилася від поїздки в Ізраїль.

Спочатку #танціззіркамиchallenge від магічного дискобола прийняв Даніель, який у своєму відео заінтригував шанувальників, хто з українських артистів може стати наступним.

Потім естафету підхопила співачка MARUV. Артистка передала танцювальний «куля» популярному співакові Поліграф Шарикоff, більш відомому як Серьога, олімпійській чемпіонці з художньої гімнастики Анни Різатдіновій і учаснику групи «Время и Стекло» Позитиву.

Прем’єра нового сезону запланована на 25 серпня. Відомо, що учасниками шоу будуть ведучий каналу «1 + 1» і шоумен Володимир Остапчук, актриса «Дизель шоу» Вікторія Булітко, актор Михайло Кукуюк, добре відомий глядачам по комедії «Свінгери», популярна ведуча Надія Матвєєва і актори, зірки серіалів «Хороший хлопець» і «Кріпачка»- Олексій Яровенко та Ксенія Мішина.