6111134b69b9dcb9c953bb227317f7fc_XL

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська розповіла, що у відділенні Приватбанку в Києві проводилася операція по затриманню кур'єра конвертаційного центру.

У коментарі Інтерфакс-Україна вона зазначила, що співробітники спецслужби проводили операцію по затриманню у відділенні банку, оскільки чоловік, підозрюваний у злочині, був співробітником даного відділення, передає Корупція Інфо.

"Співробітники Служби безпеки України в рамках розслідування кримінального провадження про діяльність конвертаційного центру затримали в приміщенні відділення Приватбанку в Києві чоловіка, який обґрунтовано підозрюється в тому, що був кур'єром конвертаційного центру", – заявила Гітлянська.

При цьому, за її словами, до самого банку у СБУ немає абсолютно ніяких претензій ,і те, в чому підозрюється затриманий, не має жодного відношення до діяльності банківської установи.

Гітлянська уточнила, що затримання проводилися в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 258 (фінансування тероризму).

Раніше ЗМІ повідомили, що на відділення Приватбанку на Повітрофлотському проспекті, 50/2 в Києві здійснили напад невідомі у камуфляжній формі.