Черкаські поліцейські затримали серійника, який здійснював розбійні напади на дітей. Підозрюваний два роки тому звільнився з місць позбавлення волі і продовжив свою кримінальну кар'єру. Злодій, погрожуючи ножем, нападав на дітей і забирав у них золоті прикраси. За даними поліцейських чоловік скоїв щонайменше чотири напади на неповнолітніх.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

До чергової частини Черкаського відділу поліції надійшли звернення мешканців міста про напад невідомої особи на їхніх дітей. Показання свідків були схожі між собою: діти, на яких було скоєно напад, грали у дворах у своїх багатоповерхових будинків. Коли дитина залишалася один, до неї підходив невідомий чоловік, і, погрожуючи ножем відбирав золоті хрестики. На щастя, діти травм не отримували, але дуже сильно лякалися.

Потерпілими від рук нападника стали діти віком від 4 до 9 років, які проживають в різних районах міста. Всі жертви описували одного і того ж чоловіка.

При проведенні оперативно-розшукових заходів оперативники встановили особу ймовірного зловмисника і місця, і куди він збував золотої прикраси. Чоловіка затримали в одному з ломбардів міста. Злодій намагався здати золотий хрестик, який, як виявилося, належав дитині. Зрозумівши, що його викрили і що в поліцейських є докази його провини, чоловік зізнався у скоєному. Він розповів, що не працює і веде кочовий спосіб життя. Кошти на власні потреби отримав, здійснюючи напади на дітей. Викрадене здавав в ломбард. Тепер він може сісти у в'язницю до десяти років.