Батько із донькою на руках провалився в каналізаційний люк. Сталося це в Миколаєві просто в дворі багатоповерхівки. Чоловіка врятувало те, що він провалився в колодязь лише однією ногою, але дитина вилетіла з рук батька і впала обличчям на землю. У немовляти травми та забиття.

Це фото 5-місячної Єви одразу після падіння. Дівчинку ніс на руках батько. Каже, з дитинства намагається обходити люки, бо боїться потрапити на аварійний. Але цього разу не помітив край колодязя, присипаний листям.

«Зіскочила нога і потрапив на край люка, він перекинувся і я впав, дитина впала від мене метри на три», – розповідає чоловік.

Жахливий крик дитини дружина Євгена почула з квартири. Нейрохірурги кажуть, мала народилася у сорочці. Падіння з висоти понад півтора метри помякшив теплий комбінезон і дівчинка відбулася забоями та саднами. Травму ноги отримав і Євген. Подружжя каже, в їхньому дворі таких аварійних люків декілька. Один вже кілька тижнів стоїть відкритий.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаПотерпілі дізналися, що обидва люки належать водоканалу і вимагають покарання. В водоканалі виправдовуються, що на їхньому балансі 60 тисяч таких колодязів, а людей, які слідкують за ними тільки 10. Бетонний люк, в який провалився чоловік, обстежували лиш у вересні і він, за документами, був справний. 

«Ми ведемо перевірку, як працюють наші обхідники, як вони фіксують. Я знаю, що там знаходиться якась несанкціонована стоянка автомобілів. Можливо автомобіль наїхав на цей колодязь і порушив цю бетонну кришку», – каже  генеральний директор Миколаївводканалу Борис Дуденко.

В міськвиконкомі зараз створюють електронну карту всіх колодязів міста. Після цього нещасного випадку міський голова зобовязав провести позачергову перевірку всіх люків. А постраждалій родині надати допомогу.

Аварійний бетонний люк вже замінили, сьогодні ж пообіцяли закрити і відкритий колодязь в дворі. Утім, подружжя рішуче налаштоване покарати комунальників. Вони звернулися до поліції і вже готують позов до суду.