У Дніпропетровській області, в Синельникове, до 15 років в'язниці засудили чоловіка за згвалтування дитини.

 Як повідомляють представники прокуратури регіону, злочин скоїв колишній зек. 43-річний чоловік знаходився в стані алкогольного сп'яніння і накинувся на 8-річну дочку своєї знайомої, поки тієї не було в дома. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаЗловмисник зґвалтував дівчинку. В ході слідства суду були представлені всі докази провини підсудного чоловіки. Проте, зловмисник себе винним не вважав, і він оскаржив покарання в апеляційному суді. Справа він програв, так що був відправлений в колонію. 

Нагадаємо,у Старосамбірському районі Львівської області вчора, 15 жовтня, нелюд проник у помешкання 87-річної жінки та зґвалтував її.

Про зґвалтування у поліцію заявила сусідка 87-річної постраждалої. З’ясувалось, що зловмисник близько 20 години вечора заліз у будинок літньої жінки, побив її та зґвалтував. Врятувала стареньку її сусідка, яка почула крик потерпілої та кинулась її рятувати. Злочинець втік з місця події та вже згодом його розшукали та арештували.