На Харківщині в селі Бердянка група школярів побила 11-річну дівчинку. Вони напали на неї просто на перерві між уроками.

Як повідомили на сторінці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook, подія трапилася ще 2 листопада.

"У службу "103" надійшов виклик до дівчинки 11-и років, привід — травма хребта. За словами потерпілої, її побили на перерві п'ятеро учнів, які навчаються в тій самій школі, що і вона. Після огляду встановили попередній діагноз: забій ділянки правого тазостегнового суглоба", —пояснили медики.

Популярне: Школа в Україні буде закінчуватися на 4 класі: які неочікувані наслідки реформи чекають на батьків

Повідомляється також, що через тяжкість ушкодження постраждалу довелося госпіталізувати до центральної районної лікарні.

Варто зазначити, що останнім часом аналогічні випадки групового цькування дитини однолітками зустрічалися і в інших регіонах України. Так, у серпні 2018 року у Дніпрі компанія підлітків сильно побила 14-річну дівчинку Лізу, яка страждає на діабет. На дитину напали у дворі житлового будинку, але ніхто зі свідків не наважився за неї заступитися.

Крім цього, в Одеській області біля закинутого дитячого садка і школи №69 неповнолітні дівчата напали на 15-річну Соню. Учасники події знімали звірячі знущання на мобільні телефони.