pol

Патрульний Сергій Олійник, заарештований за підозрою у вбивстві підлітка під час нічної погоні в Києві за BMW 7 лютого, нібито був причетний до фабрикації доказів проти учасників "Автомайдану" під час Революції Гідності в 2014 році.

Про це написав народний депутат Ігор Луценко на "Українській правді", передає Корупція Інфо 

"Виявляється, що патрульний поліції Олійник був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділу міліції, який сфальсифікував кримінальну виробництво, незаконно затримав і відправив у СІЗО активістів "Автомайдану", побитих Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року", – пише Луценко.

"У відповідь на пропозицію колеги Мустафи Найєма я особисто збирався брати поліцейського на поруки. Вчора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді. Коли глянув на період роботи підозрюваного Олійника С. В. до того, як той потрапив в патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше питання, яке виникло – чи був він причетний до терору проти Майдану", – розповідає нардеп.

"Я звернувся до своїх колег по "Автомайдану", які системно працюють з цим питанням. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РОВД Олійник С. В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайдановца Дениса Сергієнко, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), та на підставі фальсифікацій вніс у суд клопотання про зміст Сергієнко під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання ручної суддя суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю. П задовольнив. Звичайно, Денис дізнався в поліцейському свого старого знайомого, він писав про це Геращенко і Авакову в соцмережах, але реакції не було", – розповідає про темне минуле підозрюваного у вбивстві Луценко.