яценюк

Піар-супроводом візитів прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Сполучених Штатів Америки займається міжнародна компанія APCO, за послуги якої платить компанія людей мільярдера Ріната Ахметова.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на допис народного депутата України Сергія Лещенка у його блозі на "Українській правді".

Він навів звіти АРСО до Мінюсту США, згідно з якими вашингтонський офіс компанії уклав угоду на "просування" уряду України у червні цього року. При цьому за послуги компанії платить не Кабмін, а маловідома компанія "Communication for Change" ("Комунікації для змін").

За даними Лещенка, за медіа-супровід візиту Яценюка до Вашингтона 13-14 липня АРСО отримала 35 тисяч доларів.

Угоду з цією міжнародною компанією укладено також в інтересах українського Міністерства фінансів. АРСО займатиметься "стосунками з медіа та стратегічними комунікаціями" відомства Наталії Яресько впродовж 1 березня – 31 грудня 2015 року на умовах погодинної оплати, а винагорода у підсумку не має перевищувати 75 тис. дол.

Народний депутат пише, що, згідно з державним реєстром, громадська організація "Комунікації для змін" була створена в жовтні минулого року та має двох засновників – Олександра Харченка та Іветту Делікатну. Остання є радником Мінінформполітики. А от Харченко – керівник ТОВ "Центр досліджень енергетики" – енергетичної аналітичної структури, "створеної Рінатом Ахметовим для формування громадської думки". Співзасновником цього товариства є голова наглядової ради ахметівського "Київенерго" Іван Плачков.

док

apco75tys apcoplachkov (1) apcoplachkov arcodymky