Служба безпеки України проводить масштабні обшуки на об’єктах мережі автозаправних станцій Glusco, яку пов’язують з кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

Як йдеться в повідомленні порталу Enkorr.ua, операція проводиться спільно з силами Державної податкової служби.

Як розповіли співробітники в центральному офісі компанії Glusco, обшуки проводяться на багатьох об’єктах компанії.

“У нас маски-шоу у всіх офісах, заправках, нафтобазах. Пломбують колонки і резервуари, відключають відеоспостереження”, – повідомив співрозмовник, який попросив не називати його імені.

За його словами, йде вилучення документації, комп’ютерів.

“Подекуди доходить до рукопашної”, – розповів він.

Відзначимо, раніше в розслідуванні програми “Гроші” йшла мова про те, що Медведчук будує нафтову імперію під брендом Glusco, де на заправках торгують паливом з РФ і “ЛДНР”.

Крім того, стало відомо, що Рада нацбезпеки України може ввести санкції проти білорусів, які стали прикриттям для Віктора Медведчука у справі дизельної труби. Тож, вже до кінця 2021 року ця справа може закінчитися для олігарха підозрою.

Про це в прямому ефірі сказав екснардеп Сергій Лещенко. І додав, що наприкінці каденції Порошенка, Медведчук зустрічався з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

“Щоб у Медведчука не забрали його трубу, після переговорів з Лукашенком, він продав цю дизельну трубу. На 50% вона стала власністю такого собі Миколая Вороб’я. Це гаманець Лукашенка”, – повідомив Лещенко.

І додав, що тодішній антимонопольний комітет на це дав згоду. Лещенко також наголосив, що у Вороб’я є ще банки, в яких Медведчук тримає свої гроші.

Він додав, що олігарха Віктора Медведчука можуть продовжити допитувати у межах цієї справи, якщо назбирають достатньо доказів.

За його словами, якщо ж переконливої бази доказів не буде, то справа може зайти в глухий кут. Також не варто очікувати на підозру найближчим часом. Але в перспективі, можливо, 2021 року – все цілком може закінчитися, зокрема і для Медведчука.

“Тут не можна робити “холостий вистріл” – занадто високі ставки в грі. Має бути серйозна доказова база”, – наголосив Лещенко.

Як вважає Лещенко, мовиться не про політичне переслідування, а про реальне розкручування історії.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.